Strona główna > Nasz blog > Nowy dział „Wasze pytania i Nasze odpowiedzi”

Nowy dział „Wasze pytania i Nasze odpowiedzi”

W kategorii:Nasz blog     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

Ponieważ dostajemy od Was mnóstwo różnych pytań dotyczących życia na Florydzie, postanowiliśmy stworzyć dział „Wasze pytania i Nasze odpowiedzi”, gdzie będziemy zamieszczać te najczęściej zadawane przez Was pytania i nasze odpowiedzi.

PytaniaIOdpowiedzi

Pytacie o różne rzeczy i zauważyliśmy, że pewne pytania często się powtarzają. Odkąd prowadzimy bloga, zamieściliśmy mnóstwo informacji na różne tematy, ale wiemy, że może Wam być ciężko odnaleźć odpowiedź na dane pytanie.

Pamiętajcie, że warto korzystać z wyszukiwarki na naszej stronie, która znajduje się na górze po lewej stronie. A jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujący Was temat, śmiało piszcie.

Nigdy nie będziemy kopiować Waszych pytań i wstawiać na stronę, nigdy nie będzie podawać Waszych danych, także o to się nie martwcie. W dziale „Wasze pytania i Nasze odpowiedzi” na kierunekfloryda.com/wasze-pytania-i-nasze-odpowiedzi zbierzemy ogólnie tematy, które często powtarzają się w mailach od Was.

I zawsze zapraszamy Was do kontaktu z nami na kierunekfloryda.com/kontakt :)

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi:

Odpowiedzi 4 - “Nowy dział „Wasze pytania i Nasze odpowiedzi””

 1. Bonia

  Super pomysł

 2. Karolina

  Dzięki! :)

 3. drsudoku

  Dziękuję:)

 4. Tabatha

  Dziękuję za zamieszczenie

Dodaj komentarz