Strona główna > Ciekawe miejsca > Inne oblicze Sarasoty

Inne oblicze Sarasoty

W kategorii:Ciekawe miejsca     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

Sarasota to miejsce bardzo zróżnicowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nowe nowoczesne domy czy starsze, ale równie przepiękne domy z „duszą”, budownictwo w stylu europejskim, śródziemnomorskim czy bardziej nowoczesnym, domy o dużych powierzchniach, ale również te mniejsze i równie urocze, restauracje schowane wśród drzew czy w budynku po dawnej stacji kolejowej.

Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, szczególnie w Sarasocie, w której mieszkamy. :) Ponieważ centrum Sarasoty bardzo się rozwija, postanowiliśmy ostatnio wybrać się na dłuższy spacer w głąb miasta. Dzięki temu odkryliśmy nowe uliczki czy budynki, których wcześniej nie widzieliśmy i o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Niesamowite jest, że spacerując uliczkami, nagle wychodziliśmy zza kolejnego rogu mile zaskoczeni, że są jeszcze piękne miejsca, których wcześniej nie widzieliśmy. Małe kolorowe domki ustawione po obu stronach uliczki, przy której znaleźliśmy również restauracyjkę czy kino, nietypowe restauracje (w budynku po warsztacie samochodowym czy po dawnej stacji kolejowej) czy budynek przypominający te brytyjskie z czerwonej cegły to tylko niektóre niespodzianki czekające na nas podczas spaceru.

Oczywiście oprócz tych uroczych miejsc, mogliśmy zobaczyć budowane nowoczesne apartamentowce czy biurowce, które powstają w centrum Sarasoty jak grzyby po deszczu. Nam się to podoba. Lubimy spokój Sarasoty, ale również cieszymy się, że mamy trochę tego prawdziwego miasta.

Zapraszamy Was na spacer po centrum Sarasoty. :)


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , , ,

Odpowiedzi 1 - “Inne oblicze Sarasoty”

  1. Judyta Majer

    Ciekawe.

Dodaj komentarz