Strona główna > Pogoda > Idzie zima…

Idzie zima…

W kategorii:Pogoda     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2016

Dzisiaj zimny dzień na Florydzie. Rano, kiedy mój syn wychodził do szkoły, na termometrach było 9 stopni C. Na szczęście kolejne dni będą już cieplejsze. :)

pogoda21listopada2016

Dla nas taka pogoda jest nietypowa. Przyzwyczajeni jesteśmy, że przez większość czasu jest naprawdę ciepło, dlatego 9 stopni C z samego rana to po prostu zimno. Koleżanki z Polski i ze stanów bardziej oddalonych na północ śmieją się ze mnie, one by chciały taką pogodę w listopadzie. :D Ale tak jest jak już organizm przyzwyczai się do wysokich temperatur.

Na szczęście, jak widzicie na załączonym obrazku, od jutra już będzie cieplej! Dzisiaj w ciągu dnia 20C, a jutro 26C, w kolejne dni jeszcze cieplej! :)

Wiecie po czym poznać turystę w zimie na Florydzie? Dla turysty jest ciepło, chodzi w krótkich spodenkach, z krótkim rękawkiem. My ubierzemy się już cieplej, często zobaczycie osoby w kurtkach zimowych. ;)

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: ,

Odpowiedzi 2 - “Idzie zima…”

  1. Marcin

    Nie drażnijcie… :D

  2. Karolina

    ;)

Dodaj komentarz