Strona główna > Wydarzenia > Finały Polaków na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2017

Finały Polaków na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2017

W kategorii:Wydarzenia     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

Zanim napiszemy o obiecanych łodziach w Everglades, musimy jeszcze poświęcić chwilę polskim wioślarzom. Wczoraj mieliśmy okazję oglądać piękne starty Polaków w Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie. Dzień zakończył się z 3 medalami! 2 srebrnymi i 1 brązowym!


Nathan Benderson Park, gdzie odbywały się mistrzostwa, dostarczył nam niesamowitych emocji. W zeszły weekend braliśmy udział w ceremonii otwarcia, a wczoraj mogliśmy oglądać niesamowite starty Polaków! Emocji nie brakowało. Cały czas mieliśmy nadzieję, że chociaż raz usłyszymy hymn Polski. Niestety do tego nie doszło, ale brakowało naprawdę niewiele…

Na trybunach oprócz wielu kibicujących polskich fanów, nie zabrakło również kibiców z innych państw. Ze wszystkich stron było słychać okrzyki: Polska, Deutschland, USA, Italia itd.

Mistrzostwa zakończyły się dzisiaj, a Polacy zdobyli w sumie 3 srebrne i 1 brązowy medal, dlatego jesteśmy bardzo dumni z polskiej reprezentacji!

Cieszymy się, że nasze miasto zorganizowało taką imprezę i że mogliśmy w niej uczestniczyć. A jeszcze bardziej cieszymy się, że mogliśmy w niej oglądać naszych rodaków. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia tego typu impreza w Sarasocie. :)

Zapraszamy Was do obejrzenia wykonanego przez nas filmiku i zdjęć z wczorajszego dnia.

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz