Strona główna > W trasie > Droga z Sarasoty do West Palm Beach

Droga z Sarasoty do West Palm Beach

W kategorii:W trasie     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

Zapraszamy w podróż z Sarasoty do West Palm Beach, czyli z zachodu na wschód Florydy. :) Około 168 mil i 3,5 godziny drogi. :)

Najszybsza trasa z Sarasoty do West Palm Beach prowadzi przez drogi stanowe 72,70 i 710. Po ok. 3,5 godziny jesteśmy na miejscu. :)

Droga ciekawa, ponieważ prowadzi przez miasteczka w centrum Florydy (m.in. przez miejscowość Arkadia, Okeechobee czy Indiantown), wyglądające zupełnie inaczej niż Sarasota, w której mieszkamy. Są „skromniejsze” ale bardzo urokliwe. :) Dla mnie jest to coś fajnego, że Floryda jest tak zróżnicowana. Dzięki temu nie jest „nudno” i podróże są ciekawe.

Ponieważ do West Palm Beach wyjechaliśmy po południu, na miejsce dojechaliśmy jak już było ciemno (przez to brak na filmie wjazdu do West Palm Beach). Na filmie widać drogę do West Palm Beach i z powrotem.

Zapraszamy do oglądania.

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Dodaj komentarz