Strona główna > Wydarzenia > Chalk Festival w Wenecji na Florydzie

Chalk Festival w Wenecji na Florydzie

W kategorii:Wydarzenia     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

W ostatni weekend oprócz zawodów z rzeźbienia z piasku na plaży Siesta Key Beach, odbył się również Chalk Festival w miejscowości Venice koło Sarasoty.

Na festiwalu Chalk Festival (Festiwal Kredy) byliśmy 2 lata temu i bardzo nam się spodobało. W zeszłym roku niestety nie daliśmy rady, ale w tym roku to nadrobiliśmy. :)

Chalk Festival odbywał się w tym roku już po raz 10! Jest uznawany za najbardziej przełomowe „uliczne” wydarzenie artystyczne na świecie. Żadne miejsce na świecie (odkąd forma ta została wynaleziona w 1982 przez Kurta Wennera) nie gościło tak wielkiej wystawy rysunków ulicznych w 3D.

Festiwal odbywał się w całości na lotnisku w Venice. 2 lata temu te większe rysunki były na lotnisku, a te mniejsze w centrum Venice. Uważam, że zgromadzenie tego w jednym miejscu, do tego na tak dużym obszarze, jest lepszym rozwiązaniem. Rysunków było naprawdę dużo! Staraliśmy się większość sfotografować…

Na niektórych zobaczycie iluzję 3D, niestety nie wszystkie udało mi się wykonać z odpowiedniego kąta. Było zbyt dużo ludzi, a niektóre rysunki nie były jeszcze ukończone.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Odpowiedzi 2 - “Chalk Festival w Wenecji na Florydzie”

  1. Anonim

    tak bylo co ogladac dzieki zato podziwiam tych ludzi tj. tych artystow tak napewno ich nazwac .

  2. Karolina

    Ja też ich podziwiam. Mają niesamowity talent.

Dodaj komentarz