Strona główna > Ciekawe miejsca > Bajkowe lotnisko w Orlando

Bajkowe lotnisko w Orlando

W kategorii:Ciekawe miejsca     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

Orlando słynie m.in. z parków rozrywki takich jak Walt Disney World, Universal Studio czy Sea World. Oprócz tego niedaleko Orlando, w Cape Canaveral można zwiedzić słynne centrum NASA. Dlatego właśnie na lotnisku w Orlando można znaleźć sklepiki z produktami m.in. z tych miejsc.

Międzynarodowe lotnisko w Orlando znajduje się 2 godziny drogi od nas. Często Polacy przylatujący na Florydę korzystają z tego lotniska, ponieważ ma zazwyczaj bardziej korzystne ceny niż np. lotnisko w Tampie. Również i nasza rodzina, która nas odwiedziła w czerwcu tego roku, przyleciała na to lotnisko. Dzięki temu czekając na samolot, mogliśmy dla Was zrobić trochę zdjęć. :)

W głównej hali lotniska znajduje się Hotel Hyatt Regency, który wygląda naprawdę imponująco. :) Po środku hali znajduje się fontanna naokoło której przy ławkach często widać witające i żegnające się osoby.

Naokoło hali i w innych częściach lotniska dominują oczywiście kawiarnie, restauracje i sklepy…

Myszka Miki, Harry Potter, Minionki, Auta, pamiątki z centrum kosmicznego NASA czy z parku wodnego SeaWorld. Sklepy są pełne przeróżnych, niesamowitych rzeczy… i nie trzeba jechać do parku rozrywki, żeby je kupić. :)

Zapraszamy Was do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Dodaj komentarz