Strona główna > Nieruchomości > Apartamenty w centrum Sarasoty

Apartamenty w centrum Sarasoty

W kategorii:Nieruchomości     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

Sarasota oferuje ogromne możliwości jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Wcześniej pisałam już o nowych domach, jakie można kupić głównie na obrzeżach Sarasoty. Tym razem zapraszam na wycieczkę do apartamentowców w centrum Sarasoty.

Centrum Sarasoty bardzo szybko się rozwija. Powstaje coraz więcej wyższych budynków, w których znajdują się apartamenty czy penthousy. Niektóre są już zamieszkałe, inne właśnie zostały wystawione na sprzedaż, a jeszcze inne nie zostały jeszcze wybudowane.

Jeśli ktoś lubi życie miejskie, warto się zastanowić właśnie nad zakupem apartamentu w takim miejscu. Oczywiście wszystko ma swoją cenę, dlatego za tak piękne miejsce, tuż przy porcie jachtowym z niesamowitym widokiem na zatokę Sarasota Bay czy Most Ringlinga trzeba odpowiednio zapłacić, często nawet kilka milionów dolarów.

Więcej na karolinasellsflorida.com/apartamentowce-w-centrum-sarasoty


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Dodaj komentarz